Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

„Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zachęca do korzystania z Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS oraz usługi e-wizyty w ZUS, podczas której można załatwić wiele spraw, między innymi związanych z prowadzeniem biznesu, bez osobistego kontaktu. Możliwe jest także otrzymywanie świadczeń, takich jak emerytura, renta czy zasiłek na konto bankowe. Załatwienia tych spraw w sposób elektroniczny ułatwiło życie wielu osób, nie tylko w trakcie pandemii. Warto pochylić się także nad seniorami i pomóc im przejść przez proces „ubankowienia”.

Tak polonijna młodzież spędziła czas w Powiecie Wyszkowskim

Grupa młodzieży polonijnej z Litwy zakończyła swój wypoczynek w ramach „Lata z Polską”. Powiat Wyszkowski przy współpracy z Gminą Wyszków i Stowarzyszeniem „Wspólnota Polska” przez 9 dni gościł piętnaścioro dzieci oraz ich opiekunów. Dla większości z nich wypoczynek na terenie Wyszkowa i okolic był pierwszą wizytą w Polsce.

W 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

77 lat temu oczy całej Polski i Europy zwrócone były w stronę Warszawy. 1 sierpnia 2021 r. po raz kolejny Wyszków i cały Powiat Wyszkowski zatrzymali się, by oddać hołd Powstańcom Warszawskim, którzy heroicznie walczyli o wolną Ojczyznę.

Ogłoszenie

O możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 z późn. zm.) przez Ochotniczą Straż Pożarną w Trzciance na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Powiatowe zawody młodzieżowych pożarniczych OSP

Oddział Przygotowania Wojskowego w CEZiU Kopernik - wolne miejsca w naborze na rok szkolny 2021/2022

Jeśli szukasz przygody życia, nie boisz się nowych wyzwań i chcesz spełniać swoje marzenia, nauka w Oddziale Przygotowania Wojskowego w wyszkowskim Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik jest właśnie dla Ciebie! W naborze na rok szkolny 2021/2022 zostały jeszcze wolne miejsca, wkrótce rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca.

„Lato z Polską" ponownie w Powiecie Wyszkowskim!

Powiat Wyszkowski po raz kolejny gości dzieci i młodzież polonijną w ramach akcji „Lato z Polską”. Dzięki współpracy z Gminą Wyszków i Stowarzyszeniem "Wspólnota Polska" 15-osobowa grupa polskich dzieci z Litwy spędzi wakacje w Wyszkowie i jego najbliższych okolicach.

Powiatowe obchody Święta Policji

24 lipca obchodziliśmy Święto Policji. Ten dzień przypomina nam o wyjątkowych ludziach, którzy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem wypełniają powierzone im zadania.

Pierwsze rozgrywki w ramach Grand Prix Powiatu Wyszkowskiego!

24 lipca na Plaży Miejskiej w Wyszkowie odbył się pierwszy turniej z cyklu Turniejów Siatkówki Plażowej 2021 Grand Prix Powiatu Wyszkowskiego.

Ogłoszenie

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 z późn. zm.) przez Stowarzyszenie „Monar” z siedzibą przy ul. Nowolipki 9B, 00-151 Warszawa, na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia pn. Wyjazd do Jastarni dla pacjentów Ośrodka.

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa”

Zachęcamy uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów uczelni wyższych do udziału w konkursie „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa”.


Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe
  • Wybory samorządowe 2018

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek w godz. 8.00-16.00
Wtorek w godz. 8:00-16:00
Środa-Piątek w godz. 8:00-16:00
Wszystkie wydziały czynne w godzinach wskazanych powyżej,
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (pon.-pt. 8.00-15.00) i kasy (pon.-pt. 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 23717 razy.

Copyright

© 2012 - 2021 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: EWA MICHALIK, e-mail: e.michalik@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14