Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Wyszkowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2019 roku zadania publicznego wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji w zakresie pomocy społecznej pn. „Wspieranie działalności Ośrodka Interwencji Kryzysowej oraz punktu konsultacyjnego dla osób będących w stanie kryzysu psychicznego i socjalnego”.

Ogłoszenie

Starosta Powiatu Wyszkowskiego ogłasza tworzenie listy osób wskazanych przez organizacje pozarządowe lub podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone na realizację zadania publicznego Powiatu Wyszkowskiego w 2019 r. pn. „Wspieranie działalności Ośrodka Interwencji Kryzysowej oraz punktu konsultacyjnego dla osób będących w stanie kryzysu psychicznego i socjalnego”.

Powiat wyszkowski w "Programie wyrównywania różnic między regionami III"

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Mazowiecki zaprosił Powiat Wyszkowski do uczestnictwa w „Programie wyrównywania różnic między regionami III” realizowanym w 2019 r. Celem strategicznym programu jest wyrównywanie szans oraz zwiększenie dostępu osób niepełnosprawnych do rehabilitacji zawodowej i społecznej ze szczególnym uwzględnieniem osób zamieszkujących regiony słabiej rozwinięte gospodarczo i społecznie.

Ogłoszenie

Wojewoda Mazowiecki informuje o naborze projektów przewidzianych do dofinansowania w 2019 roku, w ramach "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020".

„Tacy Sami” – integracja dzieci i młodzieży z terenu powiatu wyszkowskiego

Wyniki dwóch konkursów, plastycznego oraz fotograficznego pod hasłem: „Tacy Sami” zostały ogłoszone w dniu 5 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Konkursy ogłoszone zostały w ramach zadania realizowanego przez Stowarzyszenie „BĄDŹMY W KONTAKCIE”, na wsparcie którego Zarząd Powiatu Wyszkowskiego przeznaczył dotację w wysokości 16.628,00 zł (całość zadania 25.573 zł).

Ostrzeżenie o złej jakości powietrza

W związku z przekroczeniem w 2018 r. poziomu III - Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 2,5, w powietrzu na obszarze województwa mazowieckiego WCZK ogłasza ostrzeżenie I stopnia

Ostrzeżenie - marznące opady

Na terenie powiatu wyszkowskiego prognozuje się wystąpienie miejscami słabych opadów marznącego deszczu ze śniegiem i deszczu powodujących gołoledź

Zaproszenie na sesją Rady Powiatu w Wyszkowie

W dniu 12 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wyszkowie Al. Róż 2 odbędzie się III Sesja Rady Powiatu w Wyszkowie.

Wigilia dniem wolnym od pracy

Informujemy, że 24 grudnia 2018 r. (Wigilia) jest dniem wolnym od pracy dla Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego w Wyszkowie. Jednocześnie informujemy, że obydwie jednostki będą czynne 15 grudnia 2018 r. (sobota), w godzinach 08:00 – 16:00

Najzdolniejsi uczniowie szkół średnich z terenu powiatu wyszkowskiego otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów

29 listopada w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce odbyło się wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół średnich z województwa mazowieckiego, obszar działania Kuratorium Oświaty w Warszawie - Delegatura w Ostrołęce. Z naszego terenu comiesięczną gratyfikację w wysokości 258 PLN w roku szkolnym 2018/2019 otrzymało 9 uczniów, w tym 5 osób dla których organem prowadzącym jest Powiat Wyszkowski.


Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe
  • Wybory samorządowe 2018

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

  • Foto 1
  • Foto 2
STAROSTWO POWIATU WYSZKOWSKIEGO

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek w godz. 8.00-16.00
wszystkie wydziały czynne są w godz. 8.00-16.00
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (czynny 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 14043 razy.

Copyright

© 2012 - 2014 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: ANNA WITKOWSKA, e-mail: a.witkowska@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)