Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Kolejne pozyskane środki na przewozy autobusowe! Linia autobusowa Udrzyn-Brańszczyk-Wyszków wraca do kursowania już od 16 maja!

11 maja 2022 r. w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przedstawiciele Powiatu Wyszkowskiego podpisali umowę na kwotę 323 tys. 568 zł na objęcie w 2022 roku dopłatą zadań organizatora transportu publicznego ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. Umowę podpisali Starosta Powiatu Wyszkowskiego Jerzy Żukowski, Wicestarosta Leszek Marszał i Skarbnik Anna Anuszewska.

Ogłoszenie

o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Wyszkowie, na sfinansowanie realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Powiatowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Noc Muzeów 2022 - program wydarzenia

Co czeka nas podczas pierwszej Nocy Muzeów w Dębinkach? W najbliższą sobotę, 14 maja 2022 r., zapraszamy na pierwszą Noc Muzeów w Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach. Przez cały dzień na zwiedzających czekać będą otwarte drzwi pałacu oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych. Wstęp wolny!

Ogłoszenie

o możliwości zgłaszania uwag do oferty Do Starostwa Powiatowego w Wyszkowie wpłynęła oferta złożonej przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie, na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych pn. Poprzez prawdę do Świętości.

Uczcili Święto Narodowe Konstytucji 3 Maja na sportowo

W tym roku obchodziliśmy 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji w Brańszczyku po raz 9 odbył się Bieg Konstytucji 3 Maja, w którym udział wzięło ponad 100 sportowców.

To będzie hala marzeń - podpisanie umowy na budowę hali sportowej przy CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie

Budowa hali sportowej przy Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie to największa inwestycja, którą będzie realizował samorząd Powiatu Wyszkowskiego na przestrzeni ostatnich lat. Na budowę tego obiektu od dawna czekały pokolenia uczniów, nauczycieli i cała społeczność naszego powiatu. 29 kwietnia 2022 r. podpisano umowę na wykonanie robót budowlanych z firmą REMBUD Sp. z o.o. oraz na nadzór inwestorski, który będzie pełniła firma Józefa Sarosiek.

Ogłoszenie

o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Wyszkowie, na sfinansowanie realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. Nauka gry dzieci na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych.

Za nami I Powiatowy Test Coopera

Ponad 170 uczestników, ogromne pokłady wiosennej energii energii i trochę gorszej pogody… ale udało się! 25 kwietnia 2022 r. wspólnie z WOSiR Wyszków zaprosiliśmy wszystkich chcących sprawdzić swoją kondycję na I edycję Powiatowego Test Coopera.

Podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Budowa drogi powiatowej nr 4408W w miejscowości Porządzie”

14 kwietnia 2022r. Starosta Powiatu Wyszkowskiego Jerzy Żukowski i Wicestarosta Leszek Marszał podpisali umowę z Przedsiębiorstwem Budowy i Utrzymania Dróg Sp. Z o. o z Ostrowi Mazowieckiej na budowę drogi powiatowej Nr 4408W w miejscowości Porządzie w Gmina Rząśnik.

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023

Przedstawiamy Państwu ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Wyszkowski na rok szkolny 2022/2023 oraz terminarz rekrutacji.


Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe
  • Wybory samorządowe 2018

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek w godz. 8.00-16.00
Wtorek w godz. 8:00-16:00
Środa-Piątek w godz. 8:00-16:00
Wszystkie wydziały czynne w godzinach wskazanych powyżej,
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (pon.-pt. 8.00-15.00) i kasy (pon.-pt. 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 25615 razy.

Copyright

© 2012 - 2021 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: EWA MICHALIK, e-mail: e.michalik@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14