Aktualności

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022!

Data umieszczenia:

1 września to dla uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty szczególny dzień – rozpoczyna się bowiem kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań. Dzień ten poprzedzony jest wieloma przygotowaniami zarówno ze strony samych szkół jak i organów prowadzących. W tym roku uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie, podczas którego pożegnano wieloletnią dyrektor szkoły Panią Grażynę Kalinowską i powitano nową dyrektor – Panią Monikę Kluczek. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się również w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku.

W imieniu Powiatu Wyszkowskiego życzenia na nowy rok szkolny skierował Wicestarosta Leszek Marszał – „Po wakacyjnej przerwie stajemy u progu nowego roku szkolnego, pełni zapału, sił, nadziei, ale i z pewnością pytań o to, jaki będzie ten rok. Jest to wyjątkowy moment, w którym podejmujemy nowe edukacyjne wyzwania, określamy ambitne plany i zamierzenia, podejmujemy postanowienia(…)Życzę wszystkim u progu nowego roku szkolnego cierpliwości, energii, zdrowia oraz wiary we własne możliwości. Pamiętajmy, że „wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli"
Foto
.

Wicestarosta podziękował także wieloletniej dyrektor CEZiU Kopernik za pracę na rzecz oświaty – „Stworzyła Pani z placówki drugi dom, do którego przychodziło się bardzo chętnie i z wielką radością, bo był to dom bardzo ciepły i bezpieczny. W domu tym czekała Grażyna Kalinowska – czasami szczęśliwa i uśmiechnięta, czasami czymś bardzo zatroskana, ale zawsze bardzo konkretna w swoich decyzjach i pozytywnie nastawiona wykonywanych obowiązków. W przeszłości musiała Pani podjąć wiele trudnych decyzji, ale przeciwwagę stanowiły miłe chwile, które spotkały Panią w murach tej szkoły. Niezwykle trudno jest dzisiaj żegnać dyrektora szkoły, który zawsze miał świadomość tego jak ważny jest rozwój młodego człowieka i ze wszystkich swoich sił do niego dążył“.
Foto
.

Foto
.

Podziękowania złożyli również społeczność szkolna, rada pedagogiczna, rada rodziców, Dziekan Dekanatu Wyszkowskiego ks. Zdzisław Golan, pracownicy Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, środowiska patriotyczne, dyrektorzy szkół i kierownicy jednostek organizacyjnych prowadzonych przez powiat.
Foto
.

Foto
.

1 września 2021 r. to także nowy etap w życiu zawodowym Pani Moniki Kluczek, której w dniu 23 sierpnia 2021 r. Zarząd Powiatu Wyszkowskiego powierzył stanowisko dyrektora Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie na okres 5 lat. – „Pani Dyrektor życzymy wielu sukcesów w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi oraz „dobrych wiatrów” w oświacie, tak aby nasza szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania“ – powiedział Leszek Marszał.
Foto
.

Foto
.

Foto
.

1 września odbyło się także uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku. Życzenia na nowy rok szkolny w imieniu Powiatu Wyszkowskiego przekazał sekretarz powiatu Jerzy Ausfeld. W dniu 23 sierpnia 2021 r. Zarząd Powiatu Wyszkowskiego przedłużył powierzenie stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku Pani Elżbiecie Piórkowskiej.
Foto
.

Wszystkim uczniom, pedagogom, pracownikom oświaty i rodzicom życzymy, by nowy rok szkolny był bezpieczny i pełen ciekawych wyzwań!
Więcej zdjęć na Profilu Facebook.

Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe
  • Wybory samorządowe 2018

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek w godz. 8.00-16.00
Wtorek w godz. 8:00-16:00
Środa-Piątek w godz. 8:00-16:00
Wszystkie wydziały czynne w godzinach wskazanych powyżej,
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (pon.-pt. 8.00-15.00) i kasy (pon.-pt. 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 286 razy.

Copyright

© 2012 - 2021 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: EWA MICHALIK, e-mail: e.michalik@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14