Jesień w hali sportowej CEZiU "Kopernik"

Data: 21.11.2023 r., godz. 11.00    353
Jesień w hali sportowej przy Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie upłynie nam pod znakiem sportu i rozrywki! Oddajemy do użytku nowoczesny, w pełni wyposażony obiekt, który warto zobaczyć. W najbliższych dniach będzie ku temu wiele okazji!

29 listopada (środa) – o godz. 11:00 zapraszamy na uroczyste otwarcie hali połączonej ze ślubowaniem kadetów Oddziałów Przygotowania Wojskowego, wydarzeniom będzie towarzyszyć koncert Orkiestry Wojskowej z Siedlec, a już o godz. 19:00 koszykarskie zmagania, podczas których, jako pierwsi płytę boiska przetestują Wilki Radzymin i Wyszkowska Reprezentacja Kosza!

30 listopada (czwartek), godz. 18:00 – kultura i rozrywka na najwyższym poziomie – koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Na scenie zobaczymy blisko 90 artystów, którzy przygotują dla nas najpiękniejsze utwory patriotyczne i część rozrywkową. Uwaga obowiązują wejściówki! 

DZIĘKUJEMY ZA PAŃSTWA ZAINTERESOWANIE. WSZYSTKIE BEZPŁATNE ZAPROSZENIA ZOSTAŁY ROZDANE. 

Odbiór bezpłatnych zaproszeń na koncert będzie możliwy od poniedziałku, 27 listopada 2023 r. od godz. 9:00 w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie, Aleja Róż 2, pokój 3 parter. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie koncertem, prosimy aby jedna osoba odbierała maksymalnie 2 zaproszenia. Starostwo Powiatowe nie prowadzi rezerwacji zaproszeń. Z góry dziękujemy za Państwa zrozumienie.

 

1 grudnia (piątek) godz. 11:00  - połączenie tenisa ziemnego, badmintona i tenisa stołowego czyli… pokaz PICKLEBALL! Ta gra zyskuje coraz większą popularność na świecie i w Polsce, czas żeby poznał ją też Powiat Wyszkowski! Pokaz odbędzie się we współpracy z Magazynem Atleci.

2 grudnia (sobota), godz. 18:00 – gratka dla siatkarzy i fanów tego wspaniałego sportu! 10. Kolejkę II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn rozegrają Camper Wyszków i Sparta Grodzisk Mazowiecki! Ale to nie wszystko, podczas wydarzenia spotkamy legendy polskiej siatkówki – Pawła Zagumnego i Piotra Gacka!

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, na koncert RZAWP obowiązują bezpłatne zaproszenia, które wkrótce będzie można odebrać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wyszkowie.

Zapraszamy!

plakat nowa hala.jpg (8.38 MB)