Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Data: 24.11.2023 r., godz. 11.30    385
Czwartek, 30 listopada 2023 r. godz. 18:00 w nowej hali sportowej przy CEZiU Kopernik w Wyszkowie!

DZIĘKUJEMY ZA PAŃSTWA ZAINTERESOWANIE. WSZYSTKIE BEZPŁATNE ZAPROSZENIA ZOSTAŁY ROZDANE. 

Ci wyjątkowi artyści popularyzują treści narodowe i chwałę oręża polskiego w kraju i za granicą. Tym samym realizują życzenie Marszałka Józefa Piłsudskiego o utworzeniu sceny żołnierskiej, na której powinno się grać głównie sztuki optymistyczne i radosne, dające ludziom wiarę i nadzieję”. 

Występ największej instytucji artystycznej w Wojsku Polskim już za tydzień w Wyszkowie! 

Wspólnie z WCR Wyszków i Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie zapraszamy na koncert Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego! 

Czwartek, 30 listopada 2023 r. godz. 18:00 w nowej hali sportowej przy CEZiU Kopernik w Wyszkowie!

Podczas widowiska wystąpią soliści, chór, balet, orkiestra prezentując nam utwory patriotyczne i rozrywkowe. Wyjątkowym znakiem rozpoznawczym Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego są kostiumy sceniczne, które w większości stanowią kopie autentycznego umundurowania historycznego. W samym repertuarze Zespołu odnaleźć można wszelkie gatunki i style muzyczne, które zachwycą najbardziej wymagających odbiorców – zarówno tych starszych jak i młodszych.

Odbiór bezpłatnych zaproszeń na koncert będzie możliwy od poniedziałku, 27 listopada 2023 r. od godz. 9:00 w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie, Aleja Róż 2, pokój 3 parter. 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie koncertem, prosimy aby jedna osoba odbierała maksymalnie 2 zaproszenia. Starostwo Powiatowe nie prowadzi rezerwacji zaproszeń. 

Z góry dziękujemy za Państwa zrozumienie.

plakat koncert zrawp 1 (002).jpg (7.28 MB)