Akredytacja programu ERASMUS+ dla CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie

Data: 05.02.2024 r., godz. 12.10    280
Wśród 54 szkół z całej Polski, którym przyznano akredytację programu ERASMUS+ znalazła się również szkoła prowadzona przez Powiat Wyszkowski - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" w Wyszkowie.

Akredytacja Erasmus+ dla Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie - wielki sukces i wielkie nadzieje!

29 stycznia 2024 roku Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu  wniosków o akredytację w sektorze Kształcenie i szkolenie zawodowe złożonych w ramach akcji 1. programu Erasmus + w konkursie 2023 + EAC/A10/2022! Wśród 54 szkół z całej Polski, którym przyznano akredytację znalazła się również szkoła prowadzona przez Powiat Wyszkowski - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" w Wyszkowie. Akredytacja została przyznana na kolejne 5 lat, w ciągu których w zagranicznych  stażach zawodowych, szkoleniach i job shadowing weźmie udział  100 uczniów i  25 nauczycieli Technikum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wyszkowie. To ogromna szansa na rozwój i wspaniałą edukacyjną  przygodę dla naszych uczniów, którzy uczestnicząc w międzynarodowych projektach edukacyjnych będą opuszczali szkolne mury wyposażeni w wiedzę oraz umiejętności potrzebne w dorosłym życiu.

Całej społeczności szkolnej i dyrekcji gratulujemy,  dziękujemy jednocześnie pracownikom szkoły odpowiedzialnym za przygotowanie wniosku - p. Agnieszce Gołębiewskiej, p. Agnieszce Oniśk i p. Agnieszce Rychlickiej!

Ikona Strona (Plakat (A3, w poziomie)).png (3.58 MB)