Uczniowie „Skłodowskiej” na podium konkursów zorganizowanych przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole

Data: 06.03.2024 r., godz. 13.40    276
W siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej odbyło się podsumowanie XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kwiaty dla Dziadka i Babci" oraz X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Wiersz dla Dziadka i Babci" zorganizowanych przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Wśród laureatów znalazło się 5 uczniów z Zespołu Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie. Wyjątkowej rangi wydarzeniu dodała obecności Ministry Edukacji Barbary Nowackiej, Ministry ds. Polityki Senioralnej Marzeny Okla-Drewnowicz oraz aktorki Teresy Lipińskiej - Honorowej Babci I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego KSPS pt. „Kwiaty dla Babci i Dziadka”.

MEN (2).jpg (403 KB)

MEN (1).jpg (325 KB)

Laureatkami w swoich kategoriach wiekowych zostały:

"Kwiaty dla Dziadka i Babci"

I miejsce – Oliwia Kania

II miejsce – Laura Markowska

wyróżnienie – Alan Urraso

MEN (4).jpg (394 KB)

"Wiersz dla Dziadka i Babci"

I miejsce – Joanna Deluga

II miejsce – Laura Markowska

MEN (3).jpg (423 KB)

Uczniom podczas uroczystości towarzyszył dyrektor ZS nr 1 Marian Popławski, Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego Leszek Marszał oraz nauczycielki odpowiedzialne za przygotowanie uczniów Sylwia Wojciechowska, Edyta Bocian, Karina Gnatkowska oraz Urszula Salwin. W pomoc przy organizacji uroczystości włączyły się również Roksana Kołodziejczyk, Wiktoria Kowalczyk, Nadia Mielczarczyk i Oliwia Gołębiewska – uczennice „Skłodowskiej”.

MEN (6).jpg (396 KB)MEN (5).jpg (350 KB)

Gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Galeria zdjęć dostępna na naszym profilu Facebook.