"Niezwykli jak Jan Kiepura"

Data: 20.03.2024 r., godz. 10.05    471
Hala sportowa Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" w Wyszkowie ponownie gościła wielkich artystów! W muzyczną podróż zabrali nas artyści Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury!

Podczas koncertu „Niezwykli jak Jan Kiepura” usłyszeliśmy największe i najpiękniejsze utwory operowe, operetkowe i musicalowe w wykonaniu laureatów Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Przed mieszkańcami Powiatu Wyszkowskiego wystąpili:

• Grażyna Brodzińska - laureatka Nagrody specjalnej za całokształt pracy artystycznej, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Operetki
  • Arnold Rutkowski – zdobywca pierwszej statuetki w kategorii Najlepszy śpiewak
  • Paulina Janczak – zdobywczyni statuetki w kategorii Najlepsza wokalistka musicalowa
  • Marcin Wortmann - Najlepszy wokalista musicalowy
  • Tomasz Pałasz - laureat w kategorii najlepsi tancerze (pozostałe formy taneczne).

koncert mtm (4).jpg (345 KB)koncert mtm (5).jpg (369 KB)koncert mtm (6).jpg (379 KB)koncert mtm (7).jpg (358 KB)koncert mtm (8).jpg (304 KB)

Całość dopełniła fantastyczna muzyka w wykonaniu Orkiestry Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Meastro Bernarda Chmielarza.

koncert mtm (1).jpg (248 KB)Gospodarzami wieczoru byli dyrektor teatru Iwona Wujastyk oraz Artur Orzech, nie zabrakło także gorącego powitania i podziękowań ze strony Starosty Powiatu Wojciecha Kozona i Członkini Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbiety Lanc.  Artyści zachwycili publiczność swoimi umiejętnościami a za wyjątkowe wykonania otrzymali gromkie brawa i kwiaty z rąk przedstawicieli powiatu.

koncert mtm (2).jpg (330 KB)koncert mtm (3).jpg (289 KB)koncert mtm (9).jpg (370 KB)
Koncert został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika w ramach Jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego i 25-lecia Powiatu Wyszkowskiego.
Za pomoc w organizacji koncertu składamy serdeczne podziękowania pracownikom Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie i niezawodnym kadetom oddziałów przygotowania wojskowego!

Galeria zdjęć dostępna na naszym profilu Facebook.